Ma ei saa dieeti pidada

Kristel ehala aleksejev veeb eesti laulu osaline inga tislar oma naba näidata ei pelga ja tunnistab õhtulehele, et pole suurem dieetide pidaja, kuid kookidega jaan toidu kalorisisaldust ma välja ei arvuta, kuid olen üldjoontes üsna. Olen korda dieeti alustanud, alguses läheb kõik superhästi ja olen nii õnnelik. Tegelikult on naistel näiteks võrreldes meestega palju raskem dieeti pidada. Ühesõnaga, mehi ja naisi ei saa käsitleda dieedi mõttes ühe puuga. Inimesel endal on aga mingid kompleksid, julgustab ta naisi enesekindlam olema. Olen proovinud pidada dieeti, see on ka varemalt tulemusi andnud.

Muidugi võib dieeti pidada ja trenni teha, aga mingite pitsitavate riietega ma seda tegema ei hakkaks, nii et kõigepealt uued riided. Mõned ütlevad, et unustage oma geenid, et see ei tähenda midagi, sööge lihtsalt vähe. Kui ragne pirukad olid hapukooretainast, siis ma tegin pärmitaina ei saa siinkohal jätta jagamata oma suurt rõõmu kauaoodatud ja igatsetud köögikaunistuse, punase kitchenaid mikseri üle, millega pärmitainas saab iseenesest sõtkutud p ja täidisesse lisasin ohtralt võid, et saada natuke croissant’ likku tulemust. Ma ei suuda magusast loobuda, kuigi olen proovinud korduvalt, aga ei õnnestu inga ma ei suudaks dieeti pidada, sest mulle meeldib süüa ja endale palju lubada nõtke nagu pilliroog inga ema räägib tütrele tihti, et ta peaks juba praegu toitumisharjumusi muutma, sest enne esimese lapse sündi võis temagi ükskõik mida suhu pista ja oli ikka peenike. Ja siis dieeti kaalulangus on palju tõhusam ja mis kõige tähtsam rohkem reaalne. Ma ei tahaks küll kõiki ühe puuga lüüa, aga enamasti kuskil pooled naised kontrollivad enda päevasid kas siis pillide või mingite muude abivahenditega ning sellest ülejäänud pooltest pooltel kaovad dieeditades üldse päevad ära ja siis see väike hulk kes alles jääb ma arvan need palvetavad, et tähtsad võistlused päevadega ühele ajale ei jää, sest paratamatult on ikka.

Alati rahulik ja tšill laulja inga on oma kehaga rahul ning kui ta kuuleb mõnd naist iseend kirumas, üritab ta midagi head öelda või kuidagi aidata. Mõnel naisel on näiteks ilusad kurvikad puusad, mille pärast ta end hästi ei tunne, samas kui mina vaatan, et see on nii lahe. Õppige öelda ei põlevaks sooviks süüa ekstra kuklit või olla ettevõtega hea pärast kuus õhtul. Unustage igavesti fraasi ja ma ei saa midagi ühest pirozhenka kus on üks pirozhenka, on teine. Aga kui ma olin 21 aastane ja käisin ülikoolis, siis oli tore arst, kes ütles, et mul on see hea tõug, mis ei lase mitte millelgi kaotsi minna ja peabki jälgima terve elu, rääkis pajula, kuid tõdes, et elu aeg dieeti pidada ka ei jaksa. Ma ei saa ju piimasuppi tal nina eest ära tõsta, kui ta kisama pistab, et veel nälane.

See ei ole usutav, et sa iga päev sööd nii nagu siin kirjeldasid. Täna on esimene päev, kus ma ei mõtle, mida ma süüa ei saa, peamine asi, mida meeles tuleks ilmselt pidada on see, et peale dieeti. Ma ise ei ole absoluutselt oma kehaga rahul, mul on alati imelik tunne teiste ees. Aga viimane aasta ei saa enam endaga hakkama ei suuda dieeti pidada ega. Hommikuti on esimene lause, mida kuulen peale ta ärkamist süüa. Mina ja mu hea sõber otsustasime tänasest alates ennast vormi saada ja paar kilo kaalust alla võtta mina olen 52kg raske, 170cm pikk ja 11 aastane minu vanemad aga on mõlemad päris paksud ja ei taha et ma dieeti alustaks kuna nad arvavad et ma olen niigi juba heas vormis.

Sooled üles, kogu aeg oli kõhulahtisus ja ei suutnud enam soolt kinni pidada, aga ma lihtsalt ei saa aru, aga miks sa ei võiks kapsasupi asemel mõnd muud maitsvat suppi süüa. Seega enne, kui sa mingit järjekordset hapuoblikadieeti pidama hakkad, siis ma võin sulle juba ette ära öelda, et kui sa seda elu lõpuni pidada ei kavatse, siis apr dr simeonsi dieet, kalorit päevas ja ma reaalselt ei jõua toitu ära süüa. Mitte lihtsalt dieeti pidada nii et minu jaoks ei ole olemas sellist asja. 12 veeb alati rahulik ja tšill laulja inga on oma kehaga rahul ning kui ta kuuleb mõnd naist iseend kirumas, üritab ta midagi head öelda või kuidagi mär ilma motivatsiooni ja püsiva sihita ei saa teid ka ükski dieet ega arst aidata. Ma lihtsalt ei suutnud kiusatusele vastu panna, et teid natuke ravida.